הטירה בגעש - אגדות יכולות להתגשם

הטירה בגעש

הטירה בגעש

לא רחוק מחוף געש ניצבת טירה היסטורית מופלאה, ציורית ומסתורית. שנים היא נקראה בית ליטוינסקי אשר נבנתה בראשית המאה. היה זה בית פרדסים נאה אך נטוש. בדור האחרון, בית ליטוינסקי הפך כצו היוזמה לגן אירועים אשר הוקם בשנת 1987 והרווח הגדול של חובבי האסתטיקה הוא בשימורו ובשיפוצו. מאז פינו החרבות את מקומן לשוחרי השמחה, מספקת הטירה אלטרנטיבה טבעית ומיוחדת לכל מי שרוצה לחגוג באווירה של בני מלכים במרחבי השרון הירוקים.
לטירה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם לקוחות ידועי שם, במשך שנים רבות של פעילות בעריכת אירועים פרטיים ו-עסקיים, אירועים לחברות, כנסות, הפנינג, חתונות, בריתות, בר בת מצווה ועוד. ברמה מקצועית ותודעת שירות גבוהה, צוות אדיב ומנוסה ישמח ללוות אתכם ברמה אישית ולהגשים חלום באירוע של פעם בחיים.
.
"הטירה בגעש" נחשבת ל אחת מ גני אירועים הוותיקים בתחום ה- אירועים ביניהם אירועים חשובים שונים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי, ל-טירה בגעש שורה ארוכה של לקוחות מרוצים במשך 20 שנות פעילות והתמקצעות בתחום האירועים.
"הטירה בגעש", הממוקמת בין מרחבי השרון הירוקים בקיבוץ געש, הנראית לעין מכביש החוף וקשה לפספס את ייחודה בשילוב עיצוב תאורה המבליט את המבנה האדריכלי של הטירה ההיסטורית.
"הטירה בגעש" מספקת אלטרנטיבה טבעית לכל מי שרוצה לערוך אירועים פרטיים , אירועים עסקיים או אירועים חברתיים באווירה כפרית, ונחשבת לאחת מה- "מקומות לאירועים" הנחשקים ביותר באזור השרון ולא רק בשל יופייה.

בנוסף לסיפור ההיסטורי של הטירה ושימורה, משלבת הטירה אלמנטים חדישים ומתקדמים כגון אולם מקורה ממוזג המובנה בעיצוב אדריכלי חדיש עתיר בפנסים חכמים ומובנה ממערכת תאורה ממוחשבת מהמתקדמות בשוק , מערכת הגברה וסוללת מסכים ומקרנים במעגל סגור.

גני אירועים הטירה בגעש המכילים: אולם אירועים ממוזג ומרווח (1250 מטר) ללא עמודים ובעל תקרה גבוהה המאפשר לערוך מגוון רחב של אפשרויות מבחינה טכנית, אפשרות עיצוב ומשחק רחב של שינויים ומשמש כאולם חתונות , כאולם כנסים אירועי הפנינג ואירועי קוקטייל.
ל אולם אירועים הטירה בגעש ישנו גן פתוח בעל מרחבים גדולים וצמחיה עשירה המשמש כקבלת פנים, כניסה מרשימה המשלבת אגם מים ומפלים הנותנים הרגשת עוצמה ונעימות.

גן אירועים הטירה בגעש מציע אלטרנטיבה ל מקום לחתונה או כל אירוע אחר של גן פתוח - תחת כיפת השמיים ל אירועים באווירה פסטורלית המכונה : "הגן המערבי" , ייחודו של גן זה הינו נטוע בטבעיות ועושר הצמחייה שבו. "הגן המערבי" מכיל קבלת פנים נפרד , איזור חופה ואיזור ישיבה סביב שולחנות על גביי קורות עץ קד' לישיבה נוחה, מרחבי דשא בקבלת פנים וסביב לו, עצי דקל רמים וצמחיה שופעת ...

גם בחורף, גן אירועים- אולם אירועים הטירה בגעש, מציע עבורכם אלטרנטיבה דקורטיבית ונוחה לקבלת פנים נפרדת אשר נערכת תחת אוהל מעוצב ומרווח.

  • אירועי חורף
  • אירועי קיץ
  • כשר
  • גישה לנכים
  • הגברה
  • תאורה
בקרוב
בקרוב
בקרוב